„Nie wiem co chcę robić w życiu” – co z tym zrobić?

You may also like...

11 Responses

 1. maffy says:

  Na większośc pytań odpowiem po prostu “nie wiem” ?

 2. Włodzimierz says:

  Witam Panie Dominiku,

  Przypadkiem natrafiłam w internecie na Pana blog dotyczące pytania Nie wiem co chce robić w życiu. Chciałabym na ten temat porozmawiać. Czy używa Pan skype?

  Pozdrawiam,

 3. Dominik says:

  Rozmowa przeniesiona na maila :-)

 4. Em says:

  Witam, bardzo Panu dziękuje za ten artykuł. Do teraz jestem w szoku jak oczywista była odpowiedz na pytanie co chce robić w życiu.. Szkoda tylko że zamienienie swoich pasji w zawód uniemozliwi uzyskanie pieknego świata z pytania pierwszego. Niestety świat w jakim żyjemy rządzi sie swoimi prawami.
  pozdrawiam,

 5. olka says:

  chyba jestem wlaśnie w takim momencie życia i co chwile daje sobie więcej czasu na przemyślenie, ponieważ dalej nie wiem nic..

 6. kamil says:

  Chyba zostane gwiazdą porno 😀

 7. Madzia says:

  Każdego dnia zastanawiam się, co ja mam robić w życiu, albo w ogóle po co ja żyję? Tak bardzo chciałabym odnaleźć odpowiedź ale chyba chyba to niemożliwe…

 8. Zastanawiam się czy nasz kraj i polityka nie przyczyniają się do coraz większej liczby samobójstw wsród młodych ludzi, którzy nie widząc światełka w tunelu, sposobu na życie posuwają się do tak dramatycznych decyzji. Ale ta nasza polska rzeczywistość szybko się nie zmieni. Trzeba być twardym psychcznie i wierzyć w to, że kiedyś jedak będzie lepiej.

 9. Adam says:

  Najbardziej pomogły mi 3,6,7 reszty jakoś nie mogę zastosować w moim przypadku i raczej dla mnie nie są użyteczne. Bardzo fajny artykuł – jeden z lepszych jaki znalazłem w internecie na ten temat – serio !

  Pzdr

 10. Dominik says:

  Dzięki Adam, cieszę się że art coś pomógł :-)

 1. August 4, 2014

  […] kwestii znalezienia tego co chce się robić w życiu polecam ten […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *