Nazywam się Dominik Lipiński i prowadzę praktyczne szkolenia komunikacji międzyludzkiej.

Zapewne nie interesowałoby Cię to, jak się nazywam ani co robię, gdyby nie to, że właśnie przeglądasz moją stronę internetową. Wiesz pewnie o tym, że wiele innych osób robi to samo co ja. Być może nawet zadajesz sobie pytanie:

Co czyni mnie wyjątkowym?

Pozwól że Ci odpowiem.

Pierwsza rzecz: wyznaję zasadę „learning by doing”. Wiem, że żeby nauczyć się jakiejkolwiek umiejętności musisz intensywnie trenować tę właśnie umiejętność. Na moich warsztatach od razu, na samym początku wychodzisz na środek i praktycznie ćwiczysz nowe zachowania. Potem robisz to znowu i znowu i znowu… Podczas niektórych moich warsztatów możesz wykonywać praktyczne zadania nawet szesnaście razy. Porównaj to z ofertami innych trenerów, którzy na 2-dniowym szkoleniu dają Ci szansę zrobić cokolwiek dwa, trzy razy.

Druga rzecz: pracuję dla efektu. To jest dla mnie priorytet. Chcę żebyś po szkoleniu widział konkretne, realne rezultaty warsztatów.  Chcę żeby były tak wyraźne, by dostrzegali je zewnętrzni obserwatorzy którzy w ogóle nie wiedzieli że brałeś udział w jakimkolwiek treningu. To znaczy że kończymy szkolenie wtedy, kiedy zdobędziesz umiejętności po które przyszedłeś. Nie wyjdziesz dopóki nie będziesz zadowolony. Zdarzało mi się prowadzić jednodniowe warsztaty trwające ponad szesnaście godzin – tak, szesnaście godzin pod rząd.

Trzecia rzecz: każdego traktuję jako najważniejszego klienta. Na szkoleniu każdy wychodzi na środek i ćwiczy. Każdemu daję indywidualne, dostosowane do niego wskazówki i bezpośredni feedback. Każdy ćwiczy użycie każdego narzędzia które prezentuję. Dzięki temu, że stale dostajesz dużą ilość informacji zwrotnej, możesz łatwo rozpoznać jakie błędy popełniałeś dotychczas w komunikacji z klientami czy też wewnątrz firmy. Możesz je raz na zawsze usunąć (także jeśli zostały zaszczepione przez innych trenerów -co niestety się zdarza). Możesz w końcu nauczyć się nowych zachować, które dadzą Ci znacznie lepsze rezultaty. Poprawiamy i ćwiczymy tak długo, aż każdy poczuje dużą pozytywną różnicę. Jestem tam w 100% dla Ciebie i gwarantuję Ci że będziesz to czuć.