Szkolenie prezentacji multimedialnych – z użyciem PowerPointa, flipcharta i live demo

To kreatywne warsztaty na których tworzysz w PowerPoincie prezentację, która będzie całkowicie inna – ciekawsza, bardziej przekonująca i po prostu lepsza niż 99% pokazów slajdów wyświetlanych w większości firm. Na tym szkoleniu uczysz się planować wystąpienie i dobierasz odpowiedni kanał przekazu (PowerPoint, flipchart, live demo) do każdego jego elementu, po czym pracujesz na każdym z tych kanałów by jak najlepiej wyrazić to, co chcesz powiedzieć. Po tych warsztatach:

  • Rozumiesz do czego da się a do czego nie da się efektywnie używać PowerPointa. Dzięki temu nie wrzucasz na slajdy każdej informacji – a tylko te które zyskają przez to większą moc.
  • Potrafisz stosować dwa najlepsze narzędzia do wizualnego przedstawiania informacji jakie dotychczas wynaleziono – pisak i flipchart. Dzięki specjalnej metodologii rysowania i pisania przyciągasz uwagę i w zrozumiały sposób wyjaśniasz nawet najbardziej skomplikowane procesy.
  • Umiejętnie używasz pewnej znanej tylko nielicznym, a niezwykle potężnej funkcji PowerPointa. Wzmacniasz dzięki niej atrakcyjność każdego wyświetlanego slajdu i zdobywasz ogromną przewagę nad konkurentami, którzy jej nie stosują.
  • Tworzysz ciekawe, przyciągające uwagę slajdy wzmacniające to, co chcesz przekazać. Wykorzystujesz „przestrzeń negatywną”, kontrasty, „przepływ” i inne designerskie zasady by cały pokaz slajdów zmienić w intrygującą opowieść.
  • Jeśli sprzedajesz zaawansowane technologicznie produkty – bezbłędnie i wciągająco dla odbiorców robisz prezentacje na żywym systemie (live demo).

Na tym szkoleniu razem ze mną i innymi uczestnikami tworzysz lub przerabiasz Twoją prawdziwą, konkretną prezentację którą później będziesz wykorzystywać w swojej pracy. Dzięki temu wszystkie narzędzia z warsztatów wdrażasz od razu w życie.

Chcesz otrzymać informacje o najbliższych terminach?

Zapisz się na newsletter!