Tu możesz sprawdzić co mówią o mnie klienci:


„Dominiku, po prowadzonych przez Ciebie szkoleniach nasi konsultanci zauważają rzeczywisty i wyraźny wzrost swoich umiejętności autoprezentacji.”

Jarosław Karski      Consulting Manager, SAP Polska

 


Paweł Betley    właściciel Ztudio Studio Dźwiękowe


„W wyborze szkoleń, które mają dać mi nową wiedzę i umiejętności, kieruję się jedną podstawową zasadą. Trener musi być pasjonatem w dziedzinie, w której szkoli. Dlatego zanim zainwestuję w szkolenie, dowiaduję się jak najwięcej o trenerze. Taki jest właśnie Dominik – pasjonat, który swoją pasję związaną z wystąpieniami publicznymi, przekuwa na profesjonalne zajęcie. Przy takich nauczycielach można mieć pewność, że wiedza którą się otrzymuje to suma doświadczeń trenera i najnowszych odkryć w dziedzinie.
Samo szkolenie to nie był kilkugodzinny wykład, ale bardzo intensywne, kilkunastogodzinne warsztaty.  Warsztaty były podzielone na cykle – dawka wiedzy teoretycznej i prezentacja przed publicznością. W ten sposób każda kolejna porcja wiedzy była sprawdzana w oparciu o naukę z poprzedniego cyklu. Typowa heurystyka.
Zaskoczony byłem później, jak szybko te umiejętności przełożyły się na praktykę. Krótko po szkoleniu udzielałem wywiadu dla prasy, w którym jak zwykle pojawiła się seria trudnych pytań. Tylko tym razem – udzielanie odpowiedzi to była przyjemność. Trzy tygodnie później, wystąpiłem na konferencji, po której w ciągu tygodnia zebrałem zapisy na dwa cykle moich szkoleń. Pełen sukces.
W moim odczuciu – jest to dowód na słuszność strategii wybierania trenerów-pasjonatów, których sukcesem jest Twój sukces.
Bez wahania polecam Dominika jako trenera wystąpień publicznych.”

Tomasz Rudnik


„Nie polecam. Chyba, że chcesz spędzić 16 h. na naprawdę intensywnym
doskonaleniu swoich zdolności interpersonalnych”

Radosław Gierwiało


„Szkolenie było świetne. Na początku miałem pewne opory żeby wyjść przed grupę i zacząć mówić, jednak po kilku zadaniach wszelkie bariery pękły. Myślę, że spokojnie mogę wyjść na scenę i mając świadomość swojego przygotowania i wartości przeprowadzić dobrą prezentację. Dzięki szkoleniu jestem w stanie zapanować nad publicznością i nie dać zagonić się w róg głupimi lub chamskimi pytaniami.

Naprawdę szkolenie dało mi bardzo dużo. Mimo, że trwało aż do 3 w nocy, ani przez chwilę nie byłem nim zmęczony.”

Wojtek Latoszek


„Brałem udział w wielu szkoleniach dotyczących miękkich umiejętności i szczerze powiem, że szkolenie Dominika Lipińskiego ze sztuki prezentacji i wystąpień publicznych było jednym z najlepszych, w jakim brałem udział. Najbardziej doceniam to, że poświęcił każdemu uczestnikowi szkolenia tyle czasu ile potrzebował aby skutecznie zastosował nowe narzędzie w sztuce prezentacji. Śmiało polecam Dominika.”

Rafał Bugajski


„Dziękuję za świetne szkolenie- najlepsze na jakim do tej pory byłam, zarówno pod względem merytorycznego przygotowania, jak i podejścia do prowadzenia szkoleń. Wiele się nauczyłam. Szkolenie to pokazało nad czym i w jakim sposób powinnam się skupić jeżeli chodzi o pracę nad sobą. Jeszcze raz dziękuję.”

Małgorzata Kendziorek


„Warsztaty uświadomiły mi, jak bardzo istotna jest autoprezentacja podczas publicznych wystąpień. Polecam szczególnie tym którzy uważają, że to głównie treść, a nie sposób prezentacji ma wpływ na to jak zostaniemy odebrani. Dzięki Dominikowi zdałem sobie sprawę, że w 80 procentach to właśnie nasze umiejętności niewerbalne decydują o sukcesie. Szkolenie było tak pasjonujące, że nikt z nas nawet nie zauważył, że skończyliśmy je o… 3 rano.”

Rafal Agnieszczak


„Efekty szkolenia przerosły moje oczekiwania. Nie spodziewałem się, że w ciągu jednego dnia można osiągnąć tak wiele. Z każdym ćwiczeniem widać było spore postępy uczestników. Dominik z łatwością przeprowadził uczestników szkolenia przez każdy etap wystąpienia publicznego. Myślę, że wiedza zdobyta dzięki Dominikowi okaże się nieoceniona podczas przyszłych wystąpień.”

Marek Kendziorek


„Bardzo dobre szkolenie, prowadzone z pasją i bardzo umiejętnie. Dzięki niemu, czuję się pewniej mając coś zaprezentować przed szerszą publiką. Ćwiczenia praktyczne były bardzo ciekawe i nie odwracały uwagi od głównego celu szkolenia. Nie wyobrażam sobie lepiej przeprowadzonego szkolenia z autoprezentacji.”

Dorian Paprocki


„Widać, że Dominik włożył sporo pracy w przygotowanie tych warsztatów. Trwały długo, ale prowadził je interesująco, miejscami było sporo zabawnych momentów. Osobiście zauważyłem dużą różnicę (pozytywną) między przed warsztatami, a po nich. Sporo przydatnej wiedzy, zdecydowanie polecam!”

Maciej Zieliński


Zachęcam Cię – skontaktuj się z tymi osobami i zapytaj je nie tylko o wrażenia ze szkolenia, ale też o to, jak im poszło kiedy już stanęli na scenie w prawdziwym życiu.