Szkolenie technik prezentacji i wystąpień publicznych – tworzenie pozytywnego wizerunku, pobudzanie emocji, mowa ciała i struktury lingwistyczne

To sprawdzony program szkoleniowy dający Ci doświadczenie szybkiej i kompletnej przemiany Twoich umiejętności prezentacji i występowania publicznego. Przeprowadzam Cię na nim przez wszystkie etapy, od przygotowywania wystąpienia, przez przyciągające rozpoczęcie, atrakcyjne rozwinięcie i mocne zakończenie prezentacji, aż do odpowiadania na pytania, a nawet przyjmowania braw. Po tym szkoleniu:

  • Robisz bardzo dobre wrażenie na odbiorcach Twojej prezentacji – tak że myślą „ten człowiek jest świetny!”. Nawiązujesz z nimi kontakt od pierwszych chwil prezentacji.
  • Mówisz w sposób przyciągający uwagę. Tworzysz wyraziste obrazy w umysłach słuchaczy, opowiadasz im dynamiczne historie i w naturalny sposób wzbudzasz w nich emocje.
  • Wiesz, że to co powiesz zostanie w umysłach odbiorców na długo. Znasz zasady decydujące o „zapamiętywalności” przekazu i potrafisz je zastosować przygotowując wystąpienie.
  • Odpowiadasz na pytania (także „trudne”) tak, że pogłębiasz dobry kontakt ze słuchaczami.
  • Na głupie lub chamskie pytania odpowiadasz tak, że wzmacniasz swój pozytywny wizerunek. Nie dasz się „zagonić w kozi róg”.

To nie wszystko! Dodatkowo:

  • Trzeźwo reagujesz na sytuacje awaryjne. Możesz liczyć na to, że jeśli na Twojej prezentacji zdarzy się nagły wypadek, (np. ktoś zemdleje)- nie wpadniesz w stan szoku i nie wyjdziesz z pozycji lidera.
  • Występujesz na dużo większym luzie. Na warsztacie odwracamy proces negatywnego warunkowania który przeszedłeś w szkole.

Na tym szkoleniu dostajesz mnóstwo skierowanego bezpośrednio do Ciebie feedbacku i przeznaczonych indywidualnie tylko dla Ciebie wskazówek. Dzięki temu uczysz się szybko i masz pewność że dobrze opanujesz każde narzędzie które Ci daję.

„Z Dominikiem Lipińskim miałam okazję pracować jako moim coachem, gdy przygotowywałam się do ważnej prezentacji w nowym miejscu pracy. Ma bardzo mocne podstawy psychologiczne a do tego duże doświadczenie w prezentacjach i silne nastawienie praktyczne. Pracuje nad konkretnymi kwestiami, proponując konkretne rozwiązania. Podczas naszej współpracy naświetlił mi wiele aspektów, o których nie usłyszałam na wielu ogólnych szkoleniach z prezentacji, które miałam okazję odbyć.

Chyba nie muszę już dodawać, że moja prezentacja okazała się sukcesem i przy następnych trudnych projektach na pewno zdecyduję się na ponowną współpracę z Dominikiem”.

Joanna Sulejewicz

Chcesz otrzymać informacje o najbliższych terminach?

Zapisz się na newsletter!